Subaru expozice na 81. mezinárodním autosalonu v Ženevě

SUBARU IMPREZA CONCEPT

Koncept Subaru Impreza je první vývojovou studií svého druhu představenou v rámci nové strategie značky Subaru. Studie svým designovým pojetím naznačuje možné budoucí tvary modelu Impreza a zhmotňuje nový slogan „Jistota v pohybu“ automobilky Subaru. Harmonicky přitom spojuje progresivní design Subaru s jistotou za volantem vozů této značky. Koncept zároveň vyjadřuje jednu ze základních hodnot značky Subaru, kterou je „potěšení z jízdy s pocitem bezpečí“. Vývojová studie Impreza umně spojuje štíhlé tvary, ze kterých vyzařuje dynamika a elegance, s prostorným a velkorysým čtyřmístným interiérem, který je příslibem bezpečných a pohodlných jízdních zážitků.

Hlavní specifikace -

Vnější rozměry (délka x šířka x výška): 4 520 x 1 820 x 1 430 mm
Rozvor:           2 640 mm
Motor:             Nová generace motoru Subaru Boxer- plochý čtyřválec s protiběžnými písty 2,0 l
Převodovka:   Bezestupňová Lineartronic (CVT)
Rozměry pneumatik: 245/40 ZR19
Počet míst:      4

SUBARU TREZIA

Trezia představuje alternativu Subaru k uspokojení rostoucí poptávky po malých a ekologicky šetrných vozů v Evropě. Klíčovou frází pro tento produkt je "Nový kompaktní chytrý vůz", který představuje zcela novou nabídku modelové řadě Subaru a je vnímáno jako první krok do rychle rostoucího segmentu malých MPV. S celkovou délkou méně než 4 m, prostornou kabinou, velkorysým vnitřním a kvalitním interiérem a nízkými hodnotami emisí se nové Subaru nejen minimálně vyrovnává se silnou konkurencí ve třídě malých vozů, ale nezadá si ani s konkurenty z vyšších segmentů. Trezia nabízí vynikající úroveň šetrnosti k životnímu prostředí (s emisemi CO2 113 g/km, spotřeba 4,3 l/100km - motorizace 1.4D) a vysoce citlivé a jisté řízení.

Model Trezia je produktem a výsledkem úspěšného projektu aliance Subaru s Toyota Motor Corporation,  který realizují obě japonské společnosti společně, a ve kterém je Toyota používána jako základní model. Sourozence rozlišuje přepracovaná přední a zadní část vozu spolu s dalšími rysy pro Subaru vlastními. S názvem 'Trezia' (pocházející ze slova 'Treasure = poklad'), bude nový vůz na evropském trhu k dispozici ve dvou motorických variantách - s 1,3l benzínovým motorem a 1,4l přeplňovaným vznětovým motorem.

- Hlavní specifikace -

Vnější rozměry (délka x šířka x výška): 3 995 x 1 695 x 1 595 mm
Rozvor:          2 550 mm
Motor:             zážehový 1,3l DOHC (73 kW) a přeplňovaný vznětový čtyřválec 1,4l (66 kW)

Převodovka:   6 MT (1,3l a 1,4l D); Multimode 6MMT (1,4l D)
Počet míst:      5

 Subaru Rear-Wheel Drive Sports Car je v současné době také součástí společné obchodní aliance s Toyotou.  Na úplně nové platformě nabídne auto základní tradici a technologii Subaru – plochý motor Boxer s protiběžnými písty. Koncept ztělesňuje Subaru know-how ve výrobě boxerem poháněných osobních automobilů, a zároveň naznačuje, jak Subaru navrhuje začlenit tyto odborné znalosti do auta s pohonem zadních kol a přitom stále nabízet pro Subaru tak typické příjemné zážitky z jízdy a řízení.  

O společnosti Fuji Heavy Industries Ltd.

Koncern Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), výrobce automobilů Subaru, je předním japonským výrobcem s dlouhou historií technologických inovací, které se opírají o zkušenosti z letecké divize koncernu. Výroba automobilů je jedním z hlavních pilířů koncernu, ale i ostatní divize HFI – Aerospace, Industrial Products a Eco Technologies – nabízejí širokou paletu produktů od motorových agregátů přes generátory, vozy technické údržby po malá letadla, základní komponenty osobních letadel či větrem poháněných generátorových systémů. FHI si vydobyla celosvětové uznání za technologii stálého pohonu všech kol AWD a ploché motory Subaru s protiběžnými písty. Firma je rovněž na špici vývoje ekologických technologií a zasazuje se o celosvětovou ochranu životního prostředí.

 19.01.2011

Mohlo by vás zajímat

Výstava vozu SUBARU Forester v NC Olympia Plzeň

Dovolujeme si Vás pozvat a představit SUBARU Forester výbava Sport,  který vystavujeme v NC Olympia Plzeň

23.02.2024

zobrazit

Nový DEMO vůz SUBARU Outback

Subaru Outback 2,5 Touring .

Rádi Vám tento vůz předvedeme, domluvte si zkušební jízdu na tel. 608 442 000.
Těšíme se na Vás.

22.02.2024

zobrazit

SUBARU Crosstrek - výbava Comfort - nový DEMO vůz

Novinka našeho autosalonu - SUBARU Crosstrek e-Boxer .

Rádi Vám tento vůz předvedeme, domluvte si zkušební jízdu na tel 608 442 000.
Těšíme se na Vás.

22.02.2024

zobrazit

Subaru Outback Geyser

AKČNÍ SPECIFIKACE:
Výbava modelu vychází z vrcholného provedení Touring v limitované edici černého interiéru v provedení z kůže Nappa. Exteriér zvýrazňují střešní ližiny z modelu Field s integrovanými háčky a nosností 318 kg na místě (100 kg za jízdy), abyste mohli častěji využívat větší zátěž při vašich outdoorových aktivitách.

AKČNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Dovybavte si vůz dle vašich představ vybraným příslušenstvím v hodnotě až 40 000 Kč zdarma.
Varianta 1: Střešní příčníky + box na střechu (2 provedení boxu)
Varianta 2: Střešní příčníky + držák na kolo na tažné zařízení (2 provedení držáku)

AKČNÍ FINANCOVÁNÍ:
Financujte svého Outbacka Geyser s výhodným 0% navýšením!
Příklad financování vozu Subaru Outback Geyser

Cena modelu: 1 270 000 kč s DPH (s možností odpočtu DPH).

09.02.2024

zobrazit