ŠTAJF A RAJNOHA míří na Rally Příbram

Již nyní se dvojice Vojtěch Štajf a František Rajnoha může pyšnit letošním mistrovským titulem, který si získali na nedávné Barum Czech Rally Zlín. Před koncem sezony je však čeká závěrečný závod na nadcházející Rally Příbram. Tato zastávka bude tedy už jen jakési poděkování a rozloučení se sezonou 2013. I přesto by závodníci rádi potvrdili svou pozici letošního nejlepšího produkčního vozu v šampionátu. Vědí, že to na trati nebudou mít vůbec snadné. Terén bude náročný a vozovka může být místy kluzká, proto bude závod divácky velmi atraktivní.
Celý Subaru Czech Duck Racing Team tímto zve všechny fanoušky na trať Rally Příbram. 

Přečtěte si celý článek

 04.10.2013

Mohlo by vás zajímat

Výstava OC Olympie - představení nového Forestera a Crosstreka MR2025

Dovolujeme si Vás pozvat a představit  novinku našeho autosalonu model SUBARU Forester a Crosstrek, který vystavujeme v NC Olympia Plzeň.. nyní u nás v AUTWECu všechny Forestery a Crosstreky  se slevou  až 130.000 Kč.

Více informací na tel 608 442 000.

06.05.2025

zobrazit

V pátek 9. 5. 2025 máme v AUTWECu zavřeno

06.05.2025

zobrazit

Výstava OC Olympie - představení nového Forestera a Crosstreka MR2025

Dovolujeme si Vás pozvat a představit  novinku našeho autosalonu model SUBARU Forester a Crosstrek, který vystavujeme v NC Olympia Plzeň.. nyní u nás v AUTWECu všechny Forestery a Crosstreky  se slevou 100.000 Kč.

Více informací na tel 608 442 000.

17.02.2025

zobrazit

Pozvání na nového FORESTERA MR2025

Rádi bychom Vám pozvali a představili nového Forestera MR 2025 ... prohlídka, zkušební jízda.

Těšíme se na Vás v našem autosalonu v Plzni Doudlevcích.
Libuše Alblová

10.01.2025

zobrazit