Model Subaru Outback získal cenu za nejlepší automobilový interiér roku 2010

Model Subaru Outback získal cenu za nejlepší automobilový interiér roku 2010 v soutěži organizace Ward’s Auto

CHERRY HILL, stát New Jersey, 12. dubna 2010 – Spol. Subaru of America, Inc. dnes oznámila, že Subaru Outback v modelovém provedení 2010 získal cenu za nejlepší interiér roku 2010 organizace Ward’s Auto v kategorii cenově dostupných vozů do 30 tisíc USD. Ocenění organizace Ward’s Auto za interiér roku (Interior of the Year Awards) se rozdělují podle ceny a typu vozu, přičemž zvláštní ceny se udělují za design, všestrannost a identitu značky.

„Nesmírně nás těší, že Outback 2010 získal letošní cenu Ward’s Auto v klání o nejlepší automobilový interiér,“ uvedl David Sullivan, manažer Subaru of America, Inc. „Při návrhu vozu jsme se ptali mnoha zákazníků na to, co ve svém voze chtějí mít, a jejich odpovědi jsme vzali v potaz při vývoji automobilu, který je nejen pohodlný, ale zároveň nabízí prvky zpříjemňující pobyt v interiéru, jako je elektronická parkovací brzda umožňující praktičtější využití v prostoru středové konzoly, nebo zadní opěradla s možností úpravy sklonu, dělená v poměru 60:40. Změny v interiéru modelu Outback se u zákazníků setkaly s příznivým ohlasem, přičemž prodeje v každém měsíci byly oproti stejnému období loňského roku dvojnásobné. K tomu jistě přispěla i průměrná spotřeba 8,10 l/100 (dle metodiky EPA – 29 mpg) u provedení 2,5i CVT a více než 2000 litrů pro převoz nákladu.“
Tým osmi redaktorů organizace Ward’s letos hodnotil 40 vozů se zcela novým nebo výrazně modernizovaným interiérem. Jednotlivá vozidla, která zahrnovala osobní i lehké nákladní automobily, byla rozdělena do kategorií, přičemž z každé kategorie vzešel jeden vítěz. Redaktoři Ward’s kromě toho udíleli speciální ceny za výjimečné výsledky v klíčových oblastech. Díky tomuto rozdělení mohli porotci porovnávat všechny vozy bez ohledu na třídu a cenu. Mezi posuzovanými kritérii najdeme estetický dojem a harmonický design, pohodlí, předávání údajů řidiči, ergonomii, úroveň řemeslného zpracování, materiály, bezpečnost a celkovou nabízenou hodnotu.

 

„Kvůli zaměření na bezpečnost a funkčnost jsme se po léta museli setkávat s jednotvárnými a nudnými interiéry,“ uvedl Drew Winter, šéfredaktor Ward’s AutoWorld. „Vítězové letošního klání ukazují, že styl a originální návrh interiéru vozu začínají být stejně důležité jako je tomu u vnějšího vzhledu automobilu. Nový Subaru Outback je příkladnou ukázkou efektivní zástavby, díky které vůz nabízí více místa pro cestující i jejich zavadla, přičemž oproti staršímu Outbacku se např. prostor pro nohy zadních cestujících prodloužil o plných 10 cm,“ doplnil Winter.

Ceny se budou slavnostně předávat v rámci konference Ward’s Auto Interiors Conference dne 19. května v hotelu Ritz Carlton v Dearbornu, stát Michigan. Registrační údaje lze nalézt online na
www.autointeriors.com.

O organizaci Ward's Automotive Group

Ward’s Automotive Group je jedním z předních světových zdrojů novinek, dat a analýz z automobilového průmyslu s bezmála 80letou historií. Časopis Ward’s AutoWorld je měsíčník vydávaný pro více než 68.000 profesionálů z automobilového průmyslu. Čtrnáctidenní bulletin Ward’s Engine & Vehicle Technology Update nabízí analýzy a přehledy s technickými novinkami a tématy. WardsAuto.com je online služba pro registrované uživatele nabízející prakticky veškeré novinky, data a oborové analýzy od Ward’s Automotive Group, předního světového zdroje informací z automobilového průmyslu. Ward’s Automotive Group coby divize Penton Media, Inc. sídlem v Southfieldu, stát Michigan, rovněž vydává odborný týdeník Ward’s Automotive Reports, měsíčník Ward’s Dealer Business a také nabízí nejrůznější informační služby z této oblasti, včetně referenčních příruček, online databází a specializovaných datových sestav.

 19.04.2010

Mohlo by vás zajímat

Výstava vozu SUBARU Forester v NC Olympia Plzeň

Dovolujeme si Vás pozvat a představit SUBARU Forester výbava Sport,  který vystavujeme v NC Olympia Plzeň

23.02.2024

zobrazit

Nový DEMO vůz SUBARU Outback

Subaru Outback 2,5 Touring .

Rádi Vám tento vůz předvedeme, domluvte si zkušební jízdu na tel. 608 442 000.
Těšíme se na Vás.

22.02.2024

zobrazit

SUBARU Crosstrek - výbava Comfort - nový DEMO vůz

Novinka našeho autosalonu - SUBARU Crosstrek e-Boxer .

Rádi Vám tento vůz předvedeme, domluvte si zkušební jízdu na tel 608 442 000.
Těšíme se na Vás.

22.02.2024

zobrazit

Subaru Outback Geyser

AKČNÍ SPECIFIKACE:
Výbava modelu vychází z vrcholného provedení Touring v limitované edici černého interiéru v provedení z kůže Nappa. Exteriér zvýrazňují střešní ližiny z modelu Field s integrovanými háčky a nosností 318 kg na místě (100 kg za jízdy), abyste mohli častěji využívat větší zátěž při vašich outdoorových aktivitách.

AKČNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Dovybavte si vůz dle vašich představ vybraným příslušenstvím v hodnotě až 40 000 Kč zdarma.
Varianta 1: Střešní příčníky + box na střechu (2 provedení boxu)
Varianta 2: Střešní příčníky + držák na kolo na tažné zařízení (2 provedení držáku)

AKČNÍ FINANCOVÁNÍ:
Financujte svého Outbacka Geyser s výhodným 0% navýšením!
Příklad financování vozu Subaru Outback Geyser

Cena modelu: 1 270 000 kč s DPH (s možností odpočtu DPH).

09.02.2024

zobrazit