Nové Subaru WRX STI prodejním hitem

Nové Subaru WRX STI prodejním hitem

Fuji Heavy Industries, Ltd. (FHI), výrobce vozů Subaru, dnes oznámilo, že kumulativní prodeje nového SUBARU WRX STI, jehož prodej byl v Japonsku zahájen v červenci tohoto roku (v ČR od října), dosáhl po čtyřech měsících na domácím trhu k číslu 2 400 vozů! Tento výsledek, kterého bylo dosaženo mezi 1. červencem a 31. říjnem, je více než dvojnásobkem původních prodejních očekávání* 1 200 vozů za dané období.

Ultimativní model WRX STI od svého zavedení v roce 1994 získal silnou podporu tisíců nadšených zákazníků a motoristických fanoušků. Vášniví řidiči "estéíček" na celém světě chválí unikátní koncept motoru Subaru Boxer v kombinaci s pohonem všech kol Symetrical AWD jako ten, který poskytuje řidiči plnou kontrolu nad vozidlem a důvěru v jeho schopnosti. Nový 4-dveřový sedan WRX STI, který byl nedávno přidán do modelové řady v reakci na neutuchající poptávku na trhu, získal vynikající hodnocení i pro své extrémní jízdní výkony. Domácí (japonské) prodeje tohoto modelu v posledních čtyřech měsících se přiblížili 1 800 vozům.

FHI dnes také oznámilo, že WRX STI 4-dveřový sedan bude debutovat i v "Gran Turismo 5", nejslavnější závodní videohře pro PlayStation® 3 (datum vydání: 25.listopad 2010, Polyphony Digital Inc., Sony Computer Entertainment Inc. *2).
FHI se zapojilo do řady propagačních akcí kolem WRX STI. Snaží se představit WRX STI jako auto pro "opravdové řidiče" prostřednictvím marketingových aktivit, které poukazují na nekonečnou snahu Subaru o vývoj a nastavení vozu pro maximální důvěru a totální kontrolu. Tyto aktivity zahrnují třeba podporu rally programů - jako je např. skupina Gr. N - po celém světě, reklama v médiích, specializované internetové stránky. Pomocí videohry Gran Turismo chce FHI efektivní a zábavnou formou ještě více zvýšit povědomí o již nyní legendárním modelu a také přiblížit adrenalinový zážitek ze zkušeností s WRX STI dalším řidičům a fandům. Od první série uvedené v roce 1997, získala videohra "Gran Turismo" *3  vysokou popularitu nejen mezi herními fanoušky po celém světě, ale také v kruzích profesionálních závodníků a odborné automobilové veřejnosti.

Důsledné úsilí značky Subaru předkládat vynikající a unikátní technologie, posilující důvěru ve značku jako takovou, jsou oceňovány rostoucím počtem zákazníků. Uznání přesahuje hranice domácího japonského trhu - i v Evropě, kde se WRX STI ve verzi sedan představilo vcelku nedávno, lze z aktuálních testů a recenzí vyčíst, že model bude velmi dobře přijat.

*1 původní měsíční cíl na prodej WRX STI byl 300 vozů.
*2 divize Sony Computer Entertainment Inc., zodpovědná za obchodní operace v Japonsku.
*3 Kumulativní prodeje PlayStation® titulů vyvinutých společností Polyphony Digital Inc. překročily 56 000 000 kusů po celém světě (k červnu 2010), včetně série "Gran Turismo".
PlayStation, PS3 a Gran Turismo jsou registrované ochranné známky společnosti Sony Computer Entertainment Inc.

 26.11.2010

Mohlo by vás zajímat

Výstava vozu SUBARU Forester v NC Olympia Plzeň

Dovolujeme si Vás pozvat a představit SUBARU Forester výbava Sport,  který vystavujeme v NC Olympia Plzeň

23.02.2024

zobrazit

Nový DEMO vůz SUBARU Outback

Subaru Outback 2,5 Touring .

Rádi Vám tento vůz předvedeme, domluvte si zkušební jízdu na tel. 608 442 000.
Těšíme se na Vás.

22.02.2024

zobrazit

SUBARU Crosstrek - výbava Comfort - nový DEMO vůz

Novinka našeho autosalonu - SUBARU Crosstrek e-Boxer .

Rádi Vám tento vůz předvedeme, domluvte si zkušební jízdu na tel 608 442 000.
Těšíme se na Vás.

22.02.2024

zobrazit

Subaru Outback Geyser

AKČNÍ SPECIFIKACE:
Výbava modelu vychází z vrcholného provedení Touring v limitované edici černého interiéru v provedení z kůže Nappa. Exteriér zvýrazňují střešní ližiny z modelu Field s integrovanými háčky a nosností 318 kg na místě (100 kg za jízdy), abyste mohli častěji využívat větší zátěž při vašich outdoorových aktivitách.

AKČNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Dovybavte si vůz dle vašich představ vybraným příslušenstvím v hodnotě až 40 000 Kč zdarma.
Varianta 1: Střešní příčníky + box na střechu (2 provedení boxu)
Varianta 2: Střešní příčníky + držák na kolo na tažné zařízení (2 provedení držáku)

AKČNÍ FINANCOVÁNÍ:
Financujte svého Outbacka Geyser s výhodným 0% navýšením!
Příklad financování vozu Subaru Outback Geyser

Cena modelu: 1 270 000 kč s DPH (s možností odpočtu DPH).

09.02.2024

zobrazit