Subaru Outback

Představujeme zcela nový Outback. Poznejte skutečné potěšení z cestování ve voze s novým robustním designem, který vás komfortně, pohodově a s lehkostí doveze kamkoliv si vzpomenete.

Ke stažení

   Ceník a výbava
   Technická data

Skvělé výsledky v testech Euro NCAP

Bezpečnost je pro Subaru prioritou. To dokazují i skvělé výsledky v EuroNCAP, kde Subaru podeváté za sebou získalo nejvyšší ohodnocení pěti hvězdami v bezpečnostních testech EuroNCAP. Náročnými zkouškami prošla šestá generace modelu Outback postavená na platformě Subaru Global Platform a vybavená nejnovější generací asistenčního systému EyeSight.

  • 95 % pro systém EyeSight - nejlepší výsledek napříč všemi segmenty
  • 89 % za ochranu dětí, nejvíce ve třídě velkých rodinných vozů
  • 84 % za ochranu chodců, nejlepší výsledek napříč všemi segmenty

Podrobné výsledky Subaru Outback 2021 v testu EuroNCAP najdete na https://www.euroncap.com/en/results/subaru/outback/43500

Technologie

Symetrický pohon všech kol s-AWD

Subaru AWD

Symetrický pohon všech kol Subaru Symmetrical AWD zajišťuje stabilitu a bezpečnost na každém povrchu. Schopnost aktivního rozdělování točivého momentu rozděluje hnací sílu mezi kola podle aktuálních trakčních podmínek, takže přináší více přilnavosti na mokrých a kluzkých površích.

X-Mode

Vysokou úroveň ovladatelnosti, stability a jízdního komfortu v tichém interiéru si užijete zásluhou propracovaného symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD a Globální platformy Subaru. S novým Outbackem se můžete vydat kamkoliv a užít si sametový jízdní projev i mimořádné schopnosti v terénu.

Subaru Forester Subaru Forester

X-MODE se dvěma režimy S dvojicí režimů systému X-MODE odhalíte veškerý potenciál nového Outbacku při jízdě mimo silnice. Na 11,6“ displeji můžete pohodlně přepínat mezi režimy [SNOW/DIRT] a [D.SNOW/MUD] ([Sníh/Štěrk] a [Hluboký sníh/Bláto]), takže pro každý povrch budete mít vždy správné nastavení

Motor SUBARU BOXER

Motory boxer mají oproti jiným typům motorů jednoznačné přednosti, Subaru je proto motorům SUBARU BOXER věrné již více než 50 let. Vyznačují se spolehlivostí a dlouhou životností, jejich písty jsou umístěné v jedné horizontální rovině a pohybují se proti sobě. Tím v každém Subaru zaujmou kultivovaným během s minimem vibrací.

SUBARU Outback

Comfort Lineartronic
Rok výroby: 2024
Stav tachometru: 12
Objem motoru: 2498
Barva karoserie: světle hnědá metalíza

NOVÝ model výbava Comfort ihned k dodání - bonus 70.000 Kč Prodloužená záruka na 5 let/200000km v c ...

Cena 1 122 000 Kč
DETAIL

SUBARU Outback

TOURING ES Lineartronic
Rok výroby: 2024
Stav tachometru: 12
Objem motoru: 2498
Barva karoserie: bílá metalíza

Nový skladový vůz vybaven hnědou kůží - TOP výbava - sleva 60.000 Kč - ihned k dodání!! Prodloužená ...

Cena 1 222 000 Kč
DETAIL

SUBARU Outback

TOURING ES Lineartronic
Rok výroby: 2024
Stav tachometru: 12
Objem motoru: 2498
Barva karoserie: světle zelená metalíza

Sleva 60.000 Kč- nový skladový vůz vybaven hnědou kůží - TOP výbava - ihned k dodání Prodloužená zá ...

Cena 1 270 000 Kč
DETAIL