Impreza

Představujeme novou Imprezu. Ať už vyrážíte na víkendový výlet nebo jde o běžnou každodenní cestu, její hravý design přidá další dávku do charakteristického potěšení z jízdy. Bohatá a vyspělá výbava je zárukou příjemné a komfortní jízdy, která zpříjemní všechny Vaše cesty a současně zajistí, že se budete těšit na každou další. A buďte si jisti, že pověstné bezpečnostní prvky Subaru poskytují všem na palubě blahodárný klid mysli.

Ke stažení

   Ceník a výbava
   Technická data

Technologie

Motor SUBARU BOXER

motor Subar boxer

V motoru typu boxer, neboli plochém motoru, se písty pohybují proti sobě v horizontálním směru. Subaru je věrné motoru typu boxer už více než 50 let, především vzhledem k výhodám, které nabízí ve srovnání s ostatními typy motorů. Motor boxer je zárukou odolnosti a spolehlivého výkonu ve všech typech vozů.

Pohon všech kol Symmetrical AWD

Subaru AWD

Systém symetrického pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

EyeSight

Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Subaru EyeSight

My v SUBARU jsme přesvědčeni o tom, že KOMPLEXNÍ BEZPEČNOST, jejíž důležitou součástí je také předkolizní bezpečnost, je nejlepší cestou, jak zajistit, aby k nehodě nikdy nedošlo. A proto jsme vytvořili EyeSight*, špičkový systém podpory řízení Subaru. Systém využívá dvě čelní kamery jako druhý pár očí. Ty pořizují trojrozměrný barevný obraz, který systém výjimečně důkladně zpracovává, disponuje tak schopnostmi prakticky na úrovni lidského oka. Za pomoci obrazu z obou kamer systém jednoznačně definuje tvar, rychlost a vzdálenost objektů. Nejenže je schopen identifikovat další vozy, ale také motocykly, jízdní kola nebo chodce.* Jakmile systém identifikuje potenciální nebezpečí, varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby zabránil nehodě. Díky vysoké účinnosti přispívá systém EyeSight k menší chybovosti řidiče a ještě zvyšuje pocit bezpečí za volantem nové Imprezy.

*EyeSight je systém na podporu řízení, jenž za některých jízdních podmínek nemusí fungovat optimálně. Za bezpečnost jízdy vždy zodpovídá řidič, jenž je povinen věnovat pozornost řízení a dodržovat dopravní předpisy. Účinnost fungování systému závisí na celé řadě faktorů, mj. údržbě vozidla, klimatických podmínkách a stavu vozovky. Veškeré podrobnosti k fungování systému najdete v Uživatelské příručce, kde jsou též uvedena omezení systému EyeSight, včetně funkcí popisovaných v tomto prospektu. *2 Systém přednárazového brzdění nemusí za všech situací fungovat. Za určitých situací nemusejí být splněny nezbytné podmínky k optimálnímu fungování systému EyeSight – závisí např. na rychlosti jízdy vůči překážce, výšce objektu a dalších podmínkách.

SUBARU Impreza

Active e-Boxer
Rok výroby: 2024
Stav tachometru: 12
Objem motoru: 1995
Barva karoserie: šedá metalíza

NOVINKA našeho autosalonu - výbava Active - BONUS 50.000 Kč- možnost předváděcí jízdy volejte na tel ...

Cena 807 000 Kč
DETAIL

SUBARU Impreza

1,5 l
Rok výroby: 2008
Stav tachometru: 115200
Objem motoru: 1498
Barva karoserie: světle zelená metalíza

Ojetý vůz, pravidelné servisy, vada - koroze karosérie. Více informací na tel. 608 442 000.

Cena 50 000 Kč
DETAIL

Nejlépe se ale o všem přesvědčíte sami. Kontaktujte nás a domluvte si testovací jízdu, rádi Vám vše ukážeme.